WŁADZE

Walne Zebranie Członków – 94 członków

Zarząd

  1. Grażyna Wera – Malatyńska – Prezes
  2. Robert Ebertowski – Vice Prezes
  3. Andrzej Brunka – Sekretarz
  4. Andrzej Hinc – Członek Zarządu
  5. Andrzej Penk – Członek Zarządu
  6. Zbigniew Stanke – Członek Zarządu
  7. Stanisław Trzyński – Członek Zarządu

Komitet

  1. Jan Gliszczyńskiprzedstawiciel sektora społecznego – Przewodniczący Komitetu
  2. Andrzej Pollakprzedstawiciel sektora publicznego – Vice Przewodniczący Komitetu
  3. Anna Lissewska przedstawiciel sektora gospodarczego – Sekretarz Komitetu
  4. Dariusz Ciemiński przedstawiciel sektora gospodarczego
  5. Mirosław Ebertowski  – przedstawiciel sektora publicznego
  6. Jan Jakubowskiprzedstawiciel sektora gospodarczego
  7. Grzegorz Klauza przedstawiciel sektora publicznego
  8. Andrzej Knitterprzedstawiciel sektora społecznego
  9. Ireneusz Kucharskiprzedstawiciel sektora publicznego
  10. Karol Kroplewski – przedstawiciel sektora gospodarczego
  11. Andrzej Lemańczyk przedstawiciel sektora publicznego
  12. Kazimierz Mikołajczakprzedstawiciel sektora społecznego
  13. Ryszard Olterprzedstawiciel sektora gospodarczego
  14. Witold Ossowskiprzedstawiciel sektora publicznego
  15. Michał Piankowskiprzedstawiciel sektora gospodarczego
  16. Anita Pliszkaprzedstawiciel sektora społecznego
  17. Jerzy Słomińskiprzedstawiciel sektora gospodarczego
  18. Andrzej Sosińskiprzedstawiciel sektora gospodarczego
  19. Tomasz Sosińskiprzedstawiciel sektora gospodarczego
  20. Zbigniew Szczepańskiprzedstawiciel sektora publicznego
  21. Ewa Szczypiorskaprzedstawiciel sektora społecznego
  22. Mariusz Ściążkoprzedstawiciel sektora gospodarczego
  23. Grzegorz Świtała przedstawiciel sektora publicznego
  24. Krzysztof Tyborski  – przedstawiciel sektora społecznego
  25. Jadwiga Wierzchowskaprzedstawiciel sektora gospodarczego
  26. Beata Zblewskaprzedstawiciel sektora gospodarczego
  27. Zbigniew Ziemińskiprzedstawiciel sektora gospodarczego

Komisja Rewizyjna

  1. Grażyna Winiecka – Przewodnicząca
  2. Eugeniusz Kleinschmidt – Vice Przewodniczący
  3. Rafał Narloch – Członek