DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH
16 marca, 2015

Stowarzyszenie Wdzydzko-Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka” w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

                III edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, odbędzie się w terminie od 7 do 10 maja 2015 r.Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

I edycja Dni Otwartych, która odbyła się we wrześniu 2013 roku z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Do udziału w akcji zgłoszono 97 projektów, na terenie których odbyło się ponad 200 imprez promocyjnych. Ten niebywały sukces pomorskiego pomysłu na promocję Funduszy Europejskich został dostrzeżony w kraju, a dzięki zaangażowaniu Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju akcja z powodzeniem została zrealizowana w maju 2014 roku, stając się największą imprezą promującą Fundusze Europejskie w Polsce. W II edycji akcji wzięło udział aż 970 beneficjentów, którzy przygotowali ponad 1300 atrakcji.

W imieniu samorządu województwa pomorskiego zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej III edycji akcji. Aby to zrobić wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresieod 7 do 10 maja 2015 r. Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają jakość życia nas wszystkich. Ważne jest zatem, aby Państwo – jako beneficjenci Funduszy Europejskich – pokazali te osiągnięcia. Dzięki udziałowi w Dniach Otwartych uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji projektu i staną się uczestnikami ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Po stronie instytucji koordynującej akcję leżeć będzie przeprowadzenie promocji w ogólnopolskich mediach, a po stronie Urzędu Marszałkowskiego przeprowadzenie takiej akcji w mediach regionalnych. W mediach będziemy zapraszać do udziału w Dniach Otwartych i do odwiedzenia strony internetowej, na której będzie można znaleźć niezbędne informacje o akcji i jej uczestnikach.Ponadto, na stronie internetowej znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta, czyli Państwa (tzw. program „Dnia Otwartego”), godzinami otwarcia i mapką dojazdu. Akcja będzie posiadała również spójną identyfikację wizualną: logo oraz gotowe szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych (np. bannery internetowe, ulotki, plakaty, itp.).

W przypadku zainteresowania udziałem w akcji należy przesłać informację nt. planowanego wydarzenia na adres dniotwartefe@pomorskie.eu  oraz o wypełnienić elektroniczny formularz na stronie akcji:www.dniotwarte.eu , która będzie aktywna od 25 lutego 2015 r. Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń to 3 kwietnia 2015 roku.

Jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości bądź obawiają się trudności w realizacji wydarzenia, proszone są o kontakt z  wyznaczonymi pracownikami Samorządu Województwa Pomorskiego – panią  Eweliną Bielecka, tel. 58 32 68 329,  lub  panią Sylwią Dąbrowska, tel. 58 32 68 757, mail: dniotwartefe@pomorskie.eu .

Poniżej dostępny jest regulamin udziału w III edycji akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

 

REGULAMIN