KONFERENCJA KRAJOBRAZOWA
12 maja, 2014

Dnia 29 maja 2014 roku, o godz. 10:00  w Krojantach odbędzie się konferencja pt. „Między Brdą a Wdą – kolebka Rezerwatu Biosfery UNESCO Bory Tucholskie. W zgodzie pomiędzy ochroną krajobrazu a gospodraką człowieka”. Serdecznie zapraszamy!

Na dzień dzisiejszy wszyscy jesteśmy na finiszu realizacji zadań zaplanowanych w okresie programowania 2007-2013, a w przed dzień rozpoczęcia nowego okresu finansowanie ze środków unijnych. Jeszcze nie do końca wszyscy wiemy jak będzie ten okres wyglądał, ale już dziś powinniśmy zacząć myśleć o tym co i jak zbudujemy w kolejnych latach. Ostatnie 10 lat realizacji różnych projektów inwestycji zarówno publicznych jak i prywatnych pokazały, że w tak krótkim czasie można wiele zrobić i zbudować.

Myślimy, że teraz jest najlepszy czas, żeby zacząć planować. Przy tej okazji chcielibyśmy zwrócić uwagę na co i jak będziemy planowali na następne lata, pamiętając , że nasz obszar to kolebka Rezerwatu Biosfery UNESCO Bory Tucholskie. Stąd temat konferencji ” Między Brdą a Wdą – kolebka Rezerwatu Biosfery UNESCO Bory Tucholskie. W zgodzie pomiędzy ochroną krajobrazu a gospodarką człowieka, która odbędzie się 29 maja br. w Krojantach, na którą serdecznie zapraszamy.

Poniżej zaproszenie i program konferncji.

 

zaproszenie i program