KONFERENCJA PT. KIERUNEK PROMOCJA
16 grudnia, 2013

Stowarzyszenie LGR „Mòrénka” podsumowało działalność w roku 2013 na konferencji pt. „Kierunek Promocja!”, która odbyła się 12 grudnia  w Centrum Informacji Turystycznej w Czersku. Celem konferencji  było zaprezentowanie osiągnięć stowarzyszenia w roku 2013 oraz omówienie planów na przyszłość

Podczas spotkania podsumowane zostały nabory wniosków za pośrednictwem LGR „Mòrénka” w okresie od 2011 do 2013 roku oraz wręczone wyróżnienia za najciekawsze zrealizowane projekty. Wyróżniono Park narodowy „Bory Tucholskie za projekt pt.: Zagospodarowanie obszaru rekreacyjno – turystycznego w miejscowości Bachorze na terenie Parku Narodowego „Bory Tucholskie”, LGD Stolem za Publikacje promujące walory przyrodnicze i turystyczne obszaru działania LGR „Mòrénka”, Stowarzyszenie Przyjaciół Wdzydze za produkcję filmu pod tytułem „Morze Kaszubskie – najurokliwszy zakątek Ziemi” oraz LGD Sandry Brdy za projekt Rezerwat Biosfery Bory Tucholskie jako marka promocyjna obszaru. Wykorzystanie Rezerwatu Biosfery w celu promocji walorów przyrodniczych i kulturowych.

W programie konferencji było m.in. wystąpienie Adama Futymskiego (przedstawiciel FARNET), który omówił wyniki badań dotyczących gospodarki rybackiej na obszarze LGR „Mòrénka”, Jarosława Marciuka (właściciel firmy Inspiros Consulting Group) z prezentacją: Region w sieci – marketing internetowy w regionu oraz Łukasza Magriana z biura Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej przedstawiającego działalność PROT-u w kontekście obszaru LGR „Mòrénka”.

Ważnym punktem spotkania było uroczyste odsłonięcie tablicy informacyjno-promocyjnej dotyczące działalności obszaru LGR „Mòrénka” w Czersku.

 

GALERIA