OSTATNIE MIEJSCA NA SZKOLENIA OZE
17 października, 2014

OSTATNIE MIEJSCA NA SZKOLENIA OZEPiątek, 17 października 2014

Stowarzyszenie Wdzydzko – Charzykowska

Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka”

zaprasza na serię bezpłatnych szkoleń – OSTATNIE MIEJSCA:

·        SZKOLENIA dla mieszkańców i przedsiębiorców dotyczące

ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Odnawialne Źródła Energii to szansa nie tylko dla środowiska, ale i dla Twoich oszczędności. Zastanawiasz się jak to zrobić? Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i indywidualne doradztwo, podczas których specjaliści przekażą wiedzę z zakresu proekologicznych rozwiązań.

Szkolenia odbywać się będą w Chojnicach w restauracji Sukiennice (sala szkoleniowa wejście od podwórza) w dwóch edycjach. Zorganizowane zostaną również, wyjazdy studyjne do miejsc w których wykorzystuje się odnawialne źródła energii.

Tematy i terminy szkoleń:

  •    Możliwości wykorzystania OZE w gospodarstwie domowym– 21 lub 22 październik 2014r. oraz szkolenie warsztatowo-studyjne w dniu 28 października 2014r.

 

  •    Źródła finansowania na inwestycje OZE– 4 lub 5 listopada 2014r.

 

 

Szkolenia prowadzone będą przez specjalistów, doświadczonych trenerów z danych tematów. Udział w szkoleniach jestbezpłatny. Dla wszystkich uczestników zapewniony zostanie catering i materiały szkoleniowe. Każdy z uczestników otrzyma certyfikaty ukończenia szkoleń.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.lgrmorenka.pl oraz do pobrania w biurze LGR „Mòrénka” przy ul. Wysokiej 3/15 w Chojnicach.

Celem zgłoszenia swojego udziału prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: biuro@lgrmorenka.pl lub faksem na numer 52-334-33-07