ODWOŁANE !!!! Spotkanie dla branży turystycznej
19 kwietnia, 2017

Spotkanie z przyczyn niezależnych zostaje odwołane i przełożone na inny termin. Nowy  termin spotkania podamy w najbliższym czasie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Podmioty z branży turystycznej!

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie dla przedstawicieli branży turystycznej, które odbędzie 26 kwietnia br. o godzinie 12:00 w siedzibie LGR „Mòrénka” w Charzykowach, przy ulicy Rybackiej 10.

Podczas spotkania chcielibyśmy przedstawić Państwu następujące zagadnienia:

  • Omówienie głównych trendów turystycznych na rok 2017 wspólnie z Dyrektorem Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Panią Krystyną Hartenberger Pater

  • Założenia projektu promującego obszar działania LGR „Mòrénka”

  • Warunki i możliwości ubiegania się o wsparcie w ramach konkursów dotacyjnych zaplanowanych do ogłoszenia w 2017 roku przez LGR „Mòrénka”  w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru Stowarzyszenia Wdzydzko-Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka”

    Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 24.04.2017r. za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@lgrmorenka.pl, bądź pod nr tel.: 504 099 958.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa również do zakupu „Atlasów turystycznych Między Brdą, a Wdą”, które wydane zostały jesienią ubiegłego roku. Więcej inf. TUTAJ

Publikacjaatlas2