ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ
29 listopada, 2012

Miło nam zaprosić Państwa do udziału w konferencji podsumowującej kolejny rok działalności Stowarzyszenia Wdzydzko – Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka Mòrénka. Celem konferencji jest przedstawienie stanu realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Rybackich przez LGR Mòrénka oraz omówienie planów na przyszłość. Konferencja odbędzie się 11 grudnia 2012 roku o godz. 10:00 w Chojnicach, w Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowym przy ul. Piłsudskiego 30a.

Konferencja będzie szansą na wymianę doświadczeń w zakresie wdrażania Osi 4 PO RYBY 2007 – 2013 na obszarze LGR Mòrénka, a także w województwie pomorskim oraz założeń na temat przyszłości LGR w nowej perspektywie finansowej na lata 2014 – 2020. Eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania, co zostało zrobione i co jeszcze możemy zrobić, aby jak najlepiej rozwijać obszary zależne od rybactwa.

 

Dodatkowym elementem spotkania będzie prezentacja opracowania dotyczącego kierunków rozwoju turystyki dla obszaru LGR oraz wykład prezentujący walory przyrodnicze obszaru działania LGR.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 6 grudnia br. poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres biuro@lgrmorenka.pl lub poprzez zgłoszenie telefoniczne – 52 334 33 07.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

PROGRAM KONFERENCJI
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY